Kdybych tuto knihu četl předtím, než jsem začal pěstovat chilli podle internetových diskuzí, mohl jsem se vyvarovat spousty chyb. Často se k ní vracím, je tam opravdu všechno, a snadno to najdu. Doporučuji všem.

Jiří Kubáň, Brno

Báječný průvodce pěstováním chilli papriček od jednoho z nejzasvěcenějších pěstitelů v chilli oboru. Skvělé fotky a srozumitelný návod, jak si vypěstovat vlastní chilli.

Ian Sland

Už jsem o chilli papričkách a jejich pěstování něco věděl, ale tahle knížka se pro mě stala nedocenitelným zdrojem informací s několika skvělými fotografiemi. Myslím, že se bude líbit i začínajícím pěstitelům.

Karel Strnad, Příbram

Je to vynikající knížka – srozumitelná se spoustou informací. Styl Jasona Nickelse je  uvolněný a opravdu se snadno čte. Jeho znalosti jsou prvotřídní. Při několika příležitostech jsem navštívil  jeho farmu v Jižním Devonu (UK). Bylo tam vždy cítit jeho nadšení a zkušenost. Pokud chcete úspešně pěstovat chilli papričky nebo tomu jen lépe porozumět, pak je tato kniha právě pro vás!

M. G. H. Slater West Sussex, Anglie

Pokud hledáte jen takovou příruční knížku jako vánoční dárek s pěknými ilustracemi, tipy na okrasné závěsné květináčky a na nakládání pár chilli papriček do sklenice, pak tato kniha není nic pro vás. Jestli to ale myslíte s pěstováním chilli papriček vážně, tak je to knížka přesně pro vás!

Roman V., Hradec, Králové

Koupil jsem ji svému synovi, který začíná pěstovat. Velmi komplexní kniha, popisuje vše co potřebujete vědět od semínka po sklizeň – péče, nemoci, co udělat se sklizní. Syn je velmi spokojený.

J. R. Baldwin

Spousta užitečných informací o pěstování chilli papriček.

Antonín M.

Vynikající knížka s kompletními informacemi, které potřebujete vědět o pěstování chilli. Už se těším na svou sklizeň v příštím roce!

Gail Allen

Objednejte si knihu pro sebe nebo pro někoho, koho jakkoliv zajímají chilli papričky. Budete zaručeně spokojeni.

Objednat nyní