Dodání Vaší objednávky

Zboží obvykle odesíláme v den objednání a doručení v pracovní dny trvá většinou méně, než 48 hodin. Objednávky učiněné během víkendu nebo ve svátek, odesíláme první pracovní den následující po víkendu či svátku. Zásilky posíláme nejčastěji zásilkovou službou GLS, v některých případech běžnou poštou. Cena dopravy je vypočítávána na základě hmotnosti zásilky, způsobu úhrady a celkové ceny objednávky. Cenu za dopravu se vždy dozvíte ještě předtím, než objednávku dokončíte.

Při přebírání zboží od zásilkové služby pečlivě zkontrolujte, zda není přepravní obal poškozen a zda nedošlo k poškození doručovaného zboží. Pokud je obal poškozený, buďto zásilku nepřebírejte nebo ji vyfoťte tak, aby bylo vidět číslo zásilky a její poškození.

Vrácení zboží

Objednané zboží můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů od jeho obdržení. Vracet lze výhradně zboží v neporušeném originálním obalu. Rozbalené nebo částečně použité zboží vrátit, vzhledem k povaze prodávaného sortimentu, nelze. Náklady na vrácení zboží hradí zákazník.

Reklamace

Případná reklamace bude řešena individuálně. Při oprávněné reklamaci hradí případné náklady na vrácení zboží prodávající.